Rodinná dovolená u vody v Česku? Nejen válení se u vody, ale i mnoho dalších sportovních vyžití!

Blíží se letní prázdniny a vy nevíte, kam s rodinou vyrazit? Nejlepší volbou je pro vás rodinná dovolená strávená u vody v Česku. Na chvíli si oddechnout od pracovních povinností a strávit čas se svou rodinou, dokážete si představit lepší letní dovolenou? Čas strávený u vodních nádrží můžete využít k opalování na slunci, ale také ke sportu. Můžete si například vyzkoušet mnoho zajímavých vodních sportů přes potápění, až po jízdu na vodním skútru. Můžete také objevovat krásy místní přírody a památek. Nudit se určitě nebudete.

K dispozici máte navíc širokou nabídku zlevněných pobytů u vody, které naleznete na slevovém portálu www.newgo.cz. Tento slevový portál se zaměřuje zejména na slevy pobytů pro páry a slevy na rodinnou dovolenou. Žádnou výjimkou nejsou ani pobyty pro děti zdarma a další akce, které jsou součástí zlevněných balíčků.

Dovolená s dětmi, zábava na celý den

Většina českých rodin, jezdí prožít rodinnou dovolenou se svými dětmi. Hotelové komplexy jim proto vycházejí vstříc a nabízejí nejlepší služby pro rodiny s dětmi. Lákají zákazníky na rodinné pobyty se slevou, které jsou jednak cenově výhodné, ale navíc umožňují navštívit zajímavá místa České republiky a Slovenska.

Chcete-li prožít příjemnou dovolenou s vašimi dětmi, rozhodně si nenechte ujít slevy na pobyty u vody. Vyzkoušíte si mnoho zajímavých atrakcí, děti se vyřádí na dětských hřištích a vy můžete nerušeně odpočívat. Při výběru dovolené hraje roli celá řada faktorů, rozhodně nezapomínejte na vybavenost hotelů, zejména cestujete-li s malými dětmi.

Pobyt u vodní nádrže Lipno

Vodní nádrž Lipno patří mezi nejnavštěvovanější místa pro letní dovolenou v České republice. Můžete si zahrát na rybáře, a pokud budete mít štěstí, vylovit si i zlatou rybku, užít si koupání, ale také adrenalinové vodní sporty. Pokud nejste příznivci vodních sportů, i tak se zde zabavíte. Vezměte si s sebou své kolo a můžete vyrazit na výlety do okolí – k dispozici jsou samozřejmě také půjčovny kol přímo u přehrady. V okolí Lipna se nachází mnoho cyklostezek, které vedou podél břehů jezera a poskytnou vám mnoho krásných výhledů.

Děti se vyřádí v lanovém centru, a pokud zrovna nebude přát počasí, zabaví se ve vodním světě, v kterém objeví mnoho vodních atrakcí. A myslí se zde také na rodiče, kteří si mohou odpočinout ve wellness centrech, kde mohou absolvovat řadu zajímavých masáží nebo si dopřejí vodní koupel. Neváhejte, využijte slevy na rodinnou dovolenou a prožijte nezapomenutelné léto u vody!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.