Užijte si léto ve Španělsku

Láká vás španělský temperament, dovolená na sluncem zalitých plážích či rušný noční život letovisek, které nikdy nespí? Pak je tím pravým místem pro vaši dovolenou Španělsko, země temperamentního flamenca, vína a býčích zápasů, která se pyšní dlouhými písečnými plážemi, krásnými pobřežními letovisky a unikátními památkami, které jsou ideálním místem pro vaše výlety.

Toužíte- li prožít svou dovolenou právě na plážích Španělska a užít si příjemné slevy zájezdů, pak využijte služby cestovní agentury New Travel.cz, která patří mezi největší online prodejce zájezdů na českém trhu a těší se mimo jiné i pozitivními ohlasy klientů, kteří využívají její služby.

Nejkrásnější letoviska Španělska

Dovolená ve Španělsku je ideální volbou jak pro milovníky přírody a klidné relaxace, tak pro turisty hledající rušný noční život. Toužíte- li si užívat obojí- krásnou přírodu i zábavu až do ranních hodin, pak je pro vás tou pravou volbou dovolená v Andalusii, která je perlou jižního Španělska! Pro dovolenou s dětmi je ideální například Costa Blanca, kde naleznete mírně se svažující pláže, Costa del Sol či Costa Dorada, kde vás zcela okouzlí krása zdejší přírody i příjemná atmosféra zdejších pobřežních měst.

Dáváte- li přednost spíše rušnějším místům, pak prožijte svou dovolenou v letoviscích, jako je Costa Brava, Costa del Maresme či Costa del Azahar, kde na vás čekají luxusní hotely, vynikající bary, restaurace a samozřejmě také tanečné i hudební kluby.

Dovolená na španělských ostrovech

Plánujete dovolenou ve Španělsku a rádi byste prožili romantické chvíle se svým partnerem či nevšední dovolenou s rodinou či přáteli? Pak se vydejte na krásné španělské ostrovy nabízející komfortní turistické zázemí, nádhernou přírodu a každý z nich zcela unikátní atmosféru, v níž se mísí, slunce, moře a jižanský temperament.

Mezi nejnavštěvovanější ostrovy Španělska patří bezesporu Mallorca, Formentera, Menorca či půvabná Ibiza, která je označována jako bílý ostrov lásky a je ideálním místem pro vaše líbánky. Ať už zvolíte kterýkoliv z těchto ostrovů, můžete se těšit na krásnou dovolenou plnou odpočinku a nevšedních zážitků.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.