Vánoce na horách

Chtěli byste letošní vánoce prožít opravdu v poklidu, bez zbytečného stresu, uklízení, pečení cukroví? Jste rodina sportovně založená a zimní radovánky vám nejsou cizí? Proč potom neslavit vánoce na horách? Vždyť co může být kouzelnějšího než zasněžená příroda všude kolem, cukrovinky upečené hotelovými kuchaři a pohádky doplňující pohodovou atmosféru? Hotel se postará o vaše pohodlí a vy se tak můžete naplno věnovat své rodině a svým dětem.
Zažijte Silvestr na horách a z vrcholků kopců pozorujte ohňostroj. Vánoční svátky jsou kouzelným obdobím, avšak na horách se stávají ještě kouzelnějšími. Newgo.cz vám přináší slevy na pobyty na horách, tak neváhejte a uplatněte je také.

Vánoční odpočinek

Zajděte si do vířivky nebo do bazénu, svěřte své tělo do rukou odborníků a nechejte se namasírovat. Vánoce jsou přeci svátky klidu, proto si také po celoroční dřině zasloužíte trochu toho klidu pro sebe. Využijte slevy na wellness pobyty a propojte aktivní odpočinek s tím pasivním a užijte si všechno, co máte rádi. Po celém dni na svahu si vaše tělo milerádo dopřeje odpočinku a zregeneruje namáhané svaly.

Sportem ku zdraví

Ať už se rozhodnete vyjet kamkoliv, všude se vám naskytne příležitost k lyžování. I když pravda, naše české hory se nemohou chlubit dlouhými sjezdovkami, ale i tak by byla škoda jich nevyužít. Ať se chcete vyřádit na běžkách, klasické sjezdové dráze nebo ve freeride parku, rozhodně využijte slevy na lyžařské pobyty.
Rovněž si můžete udělat výšlap po okolí a naslouchat pouze tichému vrzání sněhu pod vašimi pohorkami nebo si zabruslit. Vyzkoušejte snowtubing, což je zábavná jízda na duších po speciální dráze. Romantiku zažijete při vyhlídkových jízdách se spím spřežením, na koních či kočárem taženým koňmi. Své děti můžete vzít na horskou bobovou dráhu či si jít zaplavat na bazén.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.