Wellness pro páry

Máte už dost neustálého spěchu? Chcete si alespoň na chvíli oddychnout od hektického života a užít si v klidu své přítelkyně nebo partnera? Pak tedy neváhejte, využijte slevy na wellness pobyty pro páry a vyjeďte si se svojí láskou na prodloužený víkend. Nabídka je opravdu široká. Zajet si můžete do některých z termálních lázní, kde se o vás skvěle postarají. Místní penziony nebo hotely nabízejí svým hostům krásné ubytování v účelně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí, minibarem a wi-fi připojením. Pokud přijedete autem, můžete zdarma parkovat na přilehlém parkovišti.

Wellness pobyt zahrnuje řadu procedur. Mezi nejvyhledávanější patří různé druhy masáží. V zimním období je nejvyhledávanější masáž lávovými kameny, která příjemně zahřeje vaše unavené svaly. Wellness pobyt zahrnuje také saunování, které vám velmi prospěje. Můžete si vybrat z mnoha typů saun – klasickou finskou, parní, bylinkovou, aromatickou a další. Je jen na vás, které dáte přednost. Využijte slevy a pozvěte svoji drahou polovičku na úžasný wellness pobyt.

Odpočinek ve dvou

Po absolvování řady procedur se budete cítit příjemně unaveni. Proto určitě rádi využijete pohostinnosti hotelu a zajdete si do restaurace na ochutnávku některé z místních specialit. Ochotný personál vyhoví každému vašemu přání. Důležitý je také pitný režim, proto kromě nealkoholických nápojů můžete ochutnat kvalitní česká nebo moravská vína, případně si necháte připravit chutný koktejl. Wellness pobyt strávený ve dvou bude příjemnou změnou ve vašem každodenním životě a proto využijte slevy a vydejte se na cestu.

Řada hotelů disponuje svými bazény s teplou vodou, které můžete využívat během celého vašeho pobytu. Pokud nebudete chtít plavat, můžete si lehnout do whirlpoolu a užít si příjemnou bublinkovou koupel. V hotelu vám také nabídnou zapůjčení koupacích plášťů a ručníků. Nechejte se alespoň pár dní hýčkat, využijte last minute slevy na zájezdy a užijte si skvělou dovolenou v Turecku nebo Maďarsku.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.