Zima na Šumavě

Ledovcová jezera, hory a kopce, vůně lesa a nádherné obzory a panoramata Šumavy. Jeden z našich skvostných národních parků, to díky především krásám přírody a nevelkého zásahu lidí do přírody. Jak v létě, tak i v zimě sem míří davy turistů na dovolenou, také díly sportu, nádherné přírodě a dalším možnostem. Díky využití slevy na pobyty na horách můžeme mnoho financí ušetřit, výhodou jsou také pobyty pro rodiny s dětmi, které mohou mít pobyt zdarma.

Přes celé zimní období se vleky nezastaví, už s první sněhem přicházejí nadšení lyžaři a snowbordaři. Děti na kopce vyrážejí se svými saněmi či boby. Velice oblíbeným místem je přehrada na Lipně, která je navštěvována davy bruslařů, kteří využívají jedenáctikilometrové dráhy na zamrzlé přehradě. Můžeme si také vypůjčit horské čtyřkolky, nebo skůtry. Pobyt na Šumavě nabízí kromě zimních sportů také možnost pronajmout si tenisový, bedmintonový či squashový kurt, zahrát si bowling, nebo využít golfový trenažér.

Na svah, nebo do wellness?

K horskému prostředí a času strávenému na svahu patří taky lázně, odpočinek a relaxace. Wellness je vhodné navštívit nejen když nás sužují zdravotní problémy, ale také preventivně. Bolesti zad, problémům s páteří můžeme předcházet vhodným cvičením a návštěvami procedur, například masážemi. Procedury mají výborný vliv na naše tělo a to po fyzické i psychické stránce. Zbavujeme se stresu, spánek je kvalitnější, tělo se uvolňuje, zpevňuje, z těla se vyplavují škodlivé nahromaděné látky, kůže se zpevňuje a je pružnější.

Zda budeme trávit čas na horských vrcholech, věnovat se lyžování, horolezectví, ferratám nebo se necháme rozmazlovat ve wellness je jen na nás. Dopřát si můžeme mnoho druhů masáží, koupelí a lázní, peelingových kůr, celotělových zábalů, sauny nebo společných cvičení. Své kouzlo mají také hory v době Vánoc, nebo při oslavě nového roku. Sváteční atmosféra, vůně cukroví a punče, dětské nadšení z přicházejícíh Vánoc. Slevy na pobyty na horách můžeme také darovat svým blízkým jako dárek k jakékoliv příležitosti.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.