Střechy Praha

Střechy Praha

Střechy Praha je základem spokojeného bydlení. Stačí, aby skrz ní protékalo dovnitř, propouštěla příliš mnoho zimy či vedra, nebo z prohnilých trámů padaly tašky, a už má člověk zkaženou náladu. Nemluvě o tom, že by střecha měla mít určitý estetický vzhled. Přeci jenom je to koruna domu a i ten sebekrásnější dům se starou propadlou střechou porostlou lišejníkem nevypadá zrovna nejlépe. Pokud se váš dům nachází v Praze a už delší dobu nad stavem jeho střechy nešťastně kroutíte hlavou, je ten nejvyšší čas, abyste našli profesionální pomoc od opravdových odborníků. Tou nejlepší volbou v oblasti rekonstrukcí střech je rodinná firma Střechy Vrňata&Žáčik s.r.o.. Jejich zaměření se nevztahuje pouze pokrývačské práce. Nemusíte se vůbec starat o nákup materiálů, firma vám totiž zajistí dovoz těch nejkvalitnějších tašek, šindelů a ostatního materiálu. Navíc si nemusíte obstarávat žádné jiné řemeslníky. Zaměstnanci firmy splní všechna vaše přání, na která si jen v souvislosti s vaší střechou vzpomenete. Kromě klasických tesařských a klempířských prací můžete rovnou naplánovat střešní okna, která vám zajistí přívod světla do vašeho podkroví. Nedílnou součástí střechy jsou i komíny, hromosvody a různé druhy antén a satelitů. I na ně řemeslníci od Vrňaty a Žáčika myslí a zajistí jejich servis. Můžete se spolehnout na bezplatné poradenství od opravdových odborníků v oblasti střech.

Co se týče materiálů používaných na zastřešení vašeho domu, máte na výběr z celé řady produktů. Kromě typických pálených tašek se v posledních letech využívá i ostatních materiálů. Stále větší oblibu si získává břidlice. Abyste si byli jistí, že se tento materiál hodí pro vaši střechu, je třeba udělat si trochu času a prokonzultovat záležitost s architektem. Výhoda břidlice tkví hlavně v možnostech tvarování neobvyklých tvarů na střeše bez použití kovu. Díky tomu se břidlice často používá při rekonstrukci památkových objektů. Pro starší objekty, u kterých je třeba zachovat autentický vzhled, se používá i prejzová krytina. Její pokládka je sice hodně náročná, protože je nutné ji ukládat do malty či do speciálního rámu, ale výsledek rozhodně stojí za to. Pokud hodláte po rekonstrukci střechy využívat prostory pod ní jako podkroví, měli byste ještě před pokládkou samotného materiálu zauvažovat o nadkrokevní izolaci. Firma používá velice kvalitní materiály od společností Puren, Rockwool a Permo Therm, které zajistí, že se ve vašem podkroví nebudou vyskytovat teplotní výkyvy.

Rodinná firma Vrňata&Žáčik se zabývá rekonstrukcemi střech v Praze už od roku 1990. Pracovníci považují svoji práci za poslání a odvádějí ji vždy precizně a s chutí. Sídlo firmy naleznete kousek za Prahou, konkrétně v nedalekých Průhonicích v ulici s romantickým názvem Tulipánová. Bez problému se sem dostanete po dálnici D1, svůj vůz poté zaparkujete u obchodního domu Lidl, který se nachází jen pár kroků od sídla. To se nachází přímo v domku rodiny Vrňatových, není proto problém domluvit si schůzku na víkend nebo na večer. Jestli chcete, aby se vaše střecha stala terčem obdivu a přežila i generace po vás, vsaďte na jedničku v rekonstrukcích střech v Praze!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.