Pronájem telefonní ústředny je dobrou volbou

Telefonní ústředny – pronájem je dobrou volbou

Nikomu to samozřejmě nemůžeme přát, ale vždy se může něco pokazit. Například telefonní ústředny. Dokud fungují bez problému, vůbec o nich nepřemýšlíme, ale jak nastane porucha, vzniká problém. Nikdo se nemůže dovolat, komunikační systémy se hroutí a my se začínáme lehce potit.

Řešení je ale v podstatě jednoduché – pronájem telefonní ústředna pro střední či větší firmu není velkou zátěží. Vedle pronájmu ústředny je možné také získat další služby, ale vždy je potřebné vědět, kam zavolat a na koho se s důvěrou obrátit.

Firma ZONT je poskytovatel telekomunikačních služeb již řadu let a vlastně neexistují v této oblasti služby, které by nenabízela. Vedle již zmíněné aktivit – pronájem telefonní ústředny je možné objednat další služby.  Zprostředkování připojení operátorů, odborné poradenství, zajištění kabelážních systémů. V případě potřeby si můžete nechat posílat ZONT  informační bulletin, kde se dovíte všechny novinky, které u firmy můžete získat.

Telefonní ústředna se v krátkodobém pronájmu pohybuje v ceně kolem 2 – 3 tisíců korun + DPH za měsíc. Je ještě potřebné složit finanční jistinu kolem dvaceti tisíc korun, která vám při skončení pronájmu telefonní ústředny bude vrácena.

ZONT má ve svém portfoliu telefonní ústředny od firmy Alcatel, která má v tomto oboru již velké zkušenosti a řadu kladných referencí. Vedle pronájmu telefonní ústředny si firma může pořídit i zabezpečovací zařízení a kamerové systémy. Vše je mezi sebou propojeno a zabezpečuje tak stabilní provoz v pracovní době a bezpečnost objektu po skončení pracovní doby a odchodu zaměstnanců z objektu.

Telefonní ústředny jsou vybaveny digitální technologií, což umožňuje použít digitální telefony opět od firmy Alcatel, což zajišťuje naprostou kontinuitu mezi použitím telefonní ústředny a koncovým článkem – vámi a digitálním telefonem.

Firma ZONT nabízí své služby v IP telefonii a kvalitní osvědčené výrobky – digitální telefony, telefonní ústředny, EZS, kamery, zabezpečovací zařízení nebo poradenství v této oblasti již od roku 1994. Od té doby získala řadu zákazníků, kteří se k ní opět s důvěrou vracejí.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.