Úklid domácností Praha

Generální úklid domácnosti je sousloví, které nám naznačuje, že úklid domácnosti bude proveden hlouběji než je běžné. Po takovém druhu úklidu si můžete být jisti, že všechny detaily úklidu domácnosti budou perfektně vyřešeny. Generální úklid je proveden jednak v rozsahu běžného úklidu domácnosti, ale navíc mnohem více do hloubky.

Úklid domácností Praha

Můžete očekávat např. vyčištění světel od mrtvého hmyzu, setření prachu na hůře dostupných až nedostupných místech, hloubkové čištění koberců, otření, mytí a naleštění nábytku, omytí a vyčištění dlažby a keramických obkladů, umytí oken a skleněných výplní, utření vnějších i vnitřních parapetů. K úklidovým pracem v domácnosti také často patří drobné práce jako mytí nádobí a žehlení, to je hodně oblíbené u svobodných pánů. Samozřejmostí při generálním úklidu je i praní a věšení záclon a mytí žaluzií, otření a mytí topných těles a mytí dveří a zárubní.

Úklid domácností Praha

Mytí a čištění kuchyňské linky a všech míst s ní související, tzn. umytí nádobí, otření všech ploch, pracovních desek i vnitřních šuplíkových prostor, umytí skleněných ploch, vydrhnutí vnitřní části trouby a ošetření všech plotének a sklokeramických desek, perfektní vyčištění dřezu a baterií. Dále se přechází do prostor koupelny, kde jsou komplexně vyčištěny všechny místa jako dlažba, obklady, keramika, baterie. Váše domácnost zase bude zářit čistotou. Úklid domácností od Expert úklidu je tou správnou volbou.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.