Airsoft pistole KAC 1911 Knight Hawk Chrome – WE

Airsoft pistole KAC 1911 Knight Hawk od společnosti WE – Taiwan je velmi zdařilá pěkná replika plynové airsoft pistole, legendární americké pistole Colt 1911. Perfektně propracovaná a celokovová replika pistole KAC 1911 Knight Hawk zaujme na první pohled stylovým CNC obráběným tělem. Krytky pistolové rukojeti jsou vyrobené z vysoce kvalitního plastu a mají profilovaný tvar. Nejedná se o levné odlitky, ale obráběný díl s logy Knight Hawk. Na závěru a na těle se nachází ražení Knight Hawk. Zadní mířidlo je ve stylu NOVAK. Vzhledem k váze necelý 1 kg působí zbraň v ruce velmi impozantním dojmem.

Airsoft pistole je vybavena systémem Blow-back, díky kterému je její projev při střelbě více podobný skutečné zbrani, zbraň má díky uvedenému systému zpětný ráz. Vypálením poslední střely zůstane závěr uzamčen v zadní pozici. Airsoft zbraň dosahuje úsťové rychlosti více jak 95 m/s. Zbraň má kovový tlačný zásobník s kapacitou 15 bb.

Airsoftová pistole je osazena montážní lištou, ergonomickou střenkou s možností rozšíření rukojeti, zvýrazněným hledím s muškou a citelným zpětným rázem. Je to vyhledávaný a oblíbený model pro sportovní střelce nebo jako zbraň osobní ochrany. Zbraň má dlaňovou pojistku i pojistku proti nechtěnému výstřelu. Celá airsoftová zbraň je ve velmi zajímavém provedení s chromovaným povrchem.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.