Najděte ztracený pokoj a rovnováhu v duši

EMDR http://psycholog-holcner.cz/emdr-terapie-praha/- tato nová metoda pracuje s vjemy a mozkovou aktivitou. Zapojuje pravidelně pravou a levou polovinu mozku tak, aby jej dostatečně stimulovala. To vše se děje tak, že vzpomínáte na všechny události nepříjemného zážitku a stimulujete mozek. Výsledkem je pochopení situace a vyrovnání se s ní.

Buďte pevní v kramflecích

Nenechte se srazit na kolena, nenechte se zahnat do kouta a bojujte s tím, co vás trápí, i když si myslíte, že už nemáte na nic dostatek sil a že už nemáte chuť žít, tak jako dříve. Vždy se najde něco, v čem najdete smysl, život je dar a tak bychom s tím měly i zacházet, i když je někdy velmi nespravedlivý. Pokud vás něco trápí, obraťte se na nás a metoda EMDR vám pomůže, dá vám chuť vrátit se zpět znovu do života a radovat se z maličkostí. Budete mít opět radost z každého nového dne, který budete moc prožívat plnými doušky.

Není dobré být na to sám

Ať už se jedná o úmrtí vašeho nejbližšího příbuzného či jakoukoliv jinou traumatickou situaci, která negativně ovlivňuje vaši psychiku, nikdy byste na to neměli zůstávat sami. Neměli byste se uzavírat před okolním světem a stahovat se sami do sebe. V žádném případě vám to nepomůže a problémy se pouze prohloubí. Neodmítejte nabízenou pomoc, ať je jakákoliv. My vám ji nabízíme prostřednictvím metody EMDR , která vám pomůže vyrovnat se s vašimi problémy jednou pro vždy.
Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.